FAQ

Ile kosztuje wynajęcie naszego samochodu?

Oferta bazowa to 350 zł za godzinę przy minimalnym czasie wynajmu wynoszącym 1,5 godziny.

Zapraszamy jednak do zapoznania się ze specjalnymi pakietami dedykowanymi np. na śluby, sesje zdjęciowe, nagrania filmowe lub przejażdżki indywidualne

Poznaj ofertę

Na jakim obszarze działamy?

Najczęściej poruszamy się po terenie Krakowa i w promieniu kilkunastu do stu kilometrów od stolicy małopolski. Ewentualne dopłaty związane z pokonanym dystansem są zróżnicowane w zależności od wybranego pakietu

Sprawdź pakiety

W sprawie dalszych wyjazdów zawsze jesteśmy otwarci na indywidualne uzgodnienia. 

Kto kieruje samochodem?

Co do zasady samochód prowadzi nasz kierowca. Szczególnie w przypadku wynajmu do ślubu zalecamy, abyście w tym szczególnym dniu skupili się na sobie, a nie na wprawianiu się do jazdy klasykiem. 
Istnieje jednak możliwość osobistego pokierowania naszym Mustangiem w ramach ślubnego pakietu diamentowego

Oferta ślubna

lub w ramach oferty „Cruising”

Oferta cruising

Wówczas jazda odbywa się w towarzystwie naszego kierowcy – instruktora. 

Jakie wymogi muszę spełnić aby osobiście pokierować Mustangiem?

Jeśli zdecydujesz się na jeden z pakietów „Cruising” lub diamentowy pakiet ślubny (Oferta ślubna  Oferta cruising), jedyne czego potrzebujesz aby pokierować naszym autem to:

– prawo jazdy kategorii B

– wygodne, sportowe obuwie na płaskiej podeszwie

Oczywiście w trakcie jazdy należy stosować się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz ewentualnych poleceń towarzyszącego Ci instruktora.

 

Czy można dodatkowo udekorować auto?

Tak. Jest taka możłiwość w ramach pakietów ślubnych: złotego i diamentowego.

Sprawdź pakiety ślubne

Wam pozostawiamy decyzję czy dodatkowe dekoracje zorganizujecie we własnym zakresie (zastrzegamy jednak, że montaż elementów nie może stwarzać zagrożenia dla lakieru), czy też zdecydujecie się na jedną z dekoracji proponowanych przez nas w cenie wybranego pakietu.

Ile osób mogę zabrać ze sobą?

Nasz samochód jest przeznaczony do przewozu i faktycznie swobodnie mieści  4 osoby . Zważywszy, że jeden fotel zawsze zajmuje nasz kierowa/ instruktor (gdy to Ty prowadzisz), decyzja o tym kto zajmie pozostałe trzy miejsca należy do wyłącznie do Was.